Kalorifer Sobası Heater Stove

En İyi Kalorifer Sobaları Daiwa'da

Yaşadığımız çağda her alanda olduğu gibi evimizin ısınmasında da maliyet ve verim uyumu en önemli konudur. Günümüzün 1 ay sonrasında ne olacağını tahmin edemediğimiz dünya düzeninde gerek siyasi gerek ekonomik hareketler doğalgaz , petrol gibi katma değeri yüksek stratejik ürünlerin fiyatında dalgalanmalara sebep olmaktadır.  Bu dalgalanmalardan en çok etkilenenlerden biri de şüphesiz evimizin ısınma giderleridir. 

Artan doğalgaz fiyatları bizleri alternatif ve nostaljik yöntemlere yöneltmiştir. Bu sorunlar için en uygun ürünlerde şüphesiz sobalardır. Fakat gerek yeni modern dünya düzeni gerek can güvenliği ,bizleri klasik sobalar yerine yeni soba modelleri arayışına sevk etmiştir.

Bu doğrultuda geliştirilen kalorifer sobaları hem modern bir görünüme ve özelliklere sahip olmuş hem de klasik sobaların sebep olduğu duman zehirlenmelerinin önüne geçmiştir. 

Masrafsız , az maliyetle kurulumu yapılabilen kalorifer sobaları ,pahalı doğalgaz yerine ucuz odun veya kömür ile kullanılabilmektedir. Hemde herhangi bir ısı kaybına uğramadan.

Uzun yıllardır şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ekibimiz ve ustalarımızla kalorifer sobaları sektörünün belirleyicisi olmanın gururunu yaşıyoruz.  Yurtiçinde ve yurtdışında onlarca bayi ve teknik servis imkanıyla evlerinize kolayca kurulum hizmeti getiriyoruz.