Aral Makina

BİZİ TANIYIN

DAIWA KALORİFER SOBALARI, ÇEVRE DOSTU, YÜKSEK VERİM, KONFOR, TASARRUF, GÜVENLİ VE RAHAT KULLANIM SEÇENEKLERİ İLE FARKLI MEKANLARA İDEAL ÇÖZÜMLER ÜRETİR

Temelleri 1922 yılında soba üretmek amacıyla küçük bir atölyede atılan Aral Makina, 90 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın da en büyük ve başarılı modern soba üreticilerinden biri haline geldi.

Bu sürece klasik odun sobası üreterek başlayan Aral Makine, hızlı sanayileşme ve kömür kullanımının yaygınlaşmasından dolayı kataloğuna kömürlü sobaları ekledi.Isınmanın yanında ,yemek pişirmek içinde kullanılan kuzine sobalarıda üretmeye başlayarak kendini güncellemiş ve çağın isteklerine ve teknolojisine ayak uydurmayı başarmıştır.

1997 yılına gelindiğinde yılların verdiği birikimle kurumsallaşmak ve daha çok büyümek için  Aral Makina  ismiyle kurumsallaşma sürecine girdi. Hızla değişen dünyanın bir parçası oldu .Gelişim ve değişimini 2000'li yıllarda da sürdürdü. 2000'li yılların başında modern dünyaya hitap eden orjinal tasarımlarla soba üretmeye devam eden Aral makine ürün portföyüne katı yakıtlı kalorifer sobaları , pelet sobaları , üflemeli pelet sobaları , elektrikli sobalar , fırınlı sobalar gibi ürünleri ekledi. Elektrikli soba ve uzaktan kontrol edilebilen , son derece teknolojik ve modern sobalar üreterek Dünyadaki klasik soba algısını değiştirmeyi başardı.

Bugün katı yakıt sobası , kalorifer sobaları , üflemeli pelet sobaları , kaloriferli pelet sobaları , pelet kazanları ,alüminyum radyatörler ve barbekü gibi birçok ürün çeşidini üretmeye devam etmektedir.

Yurtiçindeki  başarısını yurtdışına açılarak sürdürmek isteyen Aral Makina ,yurtiçinde Daiwa ve yurtdışında ise Teba şirket isimleriyle faaliyetlerini devam ettirmektedir.  Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeterek , ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir dünya oyuncusudur.

Hedef ve İlkeler

Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.

Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine, güç katmayı hedef alırız.

İç ve dış pi̇yasada tanınan fi̇rmamız si̇z değerli̇ müşteri̇leri̇ni̇n talepleri̇ni̇ de göz önünde bulundurarak ürünleri̇ni̇ her geçen gün yeni̇leyerek ve geli̇şti̇rerek hi̇zmet vermeyi̇ beni̇msemi̇ş kali̇te ve güven i̇lkesi̇ni̇ bi̇r mi̇syon hali̇ne geti̇rmi̇şti̇r

Temel İş Alanları

Daiwa Kalorifer Sobalarının temel iş alanları; kalorifer sobaları, pelet sobaları, kalorifer kazanları,pelet kazanları,alüminyum radyatör, barbekü ve ocaklı fırın ve makine yan sanayi ürünleri.